Biuro Podróży Wawrzynowicz powstało z pasji do podróży, zamiłowania do odkrywania nowych miejsc oraz poznawania wyjątkowych podróżników. Spełniamy wszystkie wakacyjne plany o spacerach brzegiem morza, ognisku w górach i wietrzeniu głowy na Mazurach! Realizujemy wyjazdy krajowe oraz zagraniczne – wycieczki szkolne, imprezy okolicznościowe i przewozy pracownicze.

Organizujemy wyjazdy po Polsce dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych. Klienci, którzy nam zaufali, wracają z jeszcze większym apetytem na nowe, dalsze i coraz ciekawsze podróże. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta. Realizujemy go poprzez gwarancję niezawodności, komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Kierowcy naszych autobusów wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą znajomością zaplanowanych tras. Nasze autokary można wynająć na przejazd okazjonalny – transport gości weselnych, przewóz grupy turystów na wczasy, przewóz zespołu na koncert. Posiadamy własne zaplecze techniczne – zakład mechaniczny, wulkanizacyjny i profesjonalną myjnię, co sprawia, że autokary wyjeżdżają w każdą podróż należycie przygotowane.

Jeździmy tam, gdzie nie ma wielkich hoteli, przeżywamy niezapomniane chwile z tymi, dla których podróżowanie jest przygodą przez duże P.