Działamy od 1993 roku i specjalizujemy się w przewozach krajowych i zagranicznych. Organizujemy przewozy pracownicze, wycieczki szkolne oraz imprezy okolicznościowe. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta. Realizujemy go poprzez gwarancję niezawodności, komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Kierowcy naszych autobusów wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą znajomością zaplanowanych tras. Posiadamy własne zaplecze techniczne, co sprawia, że autokary wyjeżdżają w każdą podróż należycie przygotowane. Dzięki doświadczonej załodze, w ciągu ostatnich lat, Firma Wawrzynowicz rozbudowała się i rozwinęła proponując coraz szersze usługi. W ciągu ostatnich lat staliśmy się jednym z największych przewoźników w Wielkopolsce. Nasze autokary można wynająć na przejazd okazjonalny – transport gości weselnych, przewóz grupy turystów na wczasy, przewóz muzyków na koncert. Krótko mówiąc – jeśli klient ma dla nas zlecenie i potrzebuje transportu, jesteśmy tam by go wykonać. Naszymi klientami są przedszkola, szkoły i kluby sportowe, dla których realizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy – te dłuższe, jak i krótsze jednodniowe transfery. 

Transport pracowniczy

Każdego dnia zapewniamy bezpieczny transport pracowników – do pracy oraz z pracy do domu.

Transport turystyczny

Znamy niektórych Klientów od dzieciństwa. Dziś pozostawiają nam pod opieką swoje dzieci. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Przewozy indywidualne

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Realizujemy każde zlecenie – niezależnie czy transportu potrzebuje pięć, czy też dwieście osób.

Zakład wulkanizacyjny

Wybierając się podróż, niezbędnym jest sprawdzenie opon w swoim samochodzie – ich ogólnego stanu czy poziomu ciśnienia.

Profesjonalna myjnia

Profesjonalnie mycie autobusów z użyciem specjalistycznych środków czyszczących. Dokładnie wyczyścimy autokar po jego wielogodzinnej podróży.

Własny warsztat

Warsztat odgrywa u nas bardzo ważną rolę. Istotny jest czas i staranność wykonanej pracy. To tutaj
stawiamy nasze autokary do pełni sił i staramy się, aby każda usterka została naprawiona.

Kontakt

Mirosław Bykowicz
Kierownik Transportu

kom.: 509 710 355
mail: miroslaw.bykowicz@wawrzynowicz.pl

Hubert Wawrzynowicz
Zastępca Kierownika Transportu

kom.: 510 101 275
mail: hubert.wawrzynowicz@wawrzynowicz.pl

Adres siedziby:
ul. Sikorskiego 35, 63-100 Śrem
pn – pt: 08:00-16:00